„Akademia Chwytów Gitarowych”

nie jest typowym kursem dla początkującego gitarzysty, który nie wie co ma zrobić z instrumentem. Nie znajdziesz tam podstaw, które pomogą Ci zacząć grę. Ale jeśli grasz choć kilka tygodni, to już jest coś dla Ciebie.

Mówiąc w skrócie - jako członek Akademii staniesz się mądrym gitarzystą. Nauczysz się wydobywać tak niesamowite dźwięki jak tylko zapragniesz.  Gra na gitarze będzie przyjemna, satysfakcjonująca, poruszająca i da Ci ogromną frajdę!

Spotykając się z innymi gitarzystami i muzykami problemu zagrasz nowo poznane piosenki ze słuchu. Zaczniesz bawić się dźwiękami.

Zamiast ciągle martwić się o brzęczenie zaczniesz wymyślać ciekawe melodie, zagrasz ulubione piosenki ze swoimi dodatkami i sprawisz, że gra na gitarze będzie niesamowitą przygodą, a nie drogą przez mękę.

Jaki jest program szkolenia?

Jak omijać chwyty barowe - nie lubisz chwytów barowych? W takim razie naucz się ich omijać! Z kursu dowiesz się jakie są zamienniki chwytów barre, które brzmią tak samo, albo nawet lepiej! A co najważniejsze nie będzie trzeba używać tak dużo siły by dociskać barowych bo one znikną.

Jak dzięki kilku prostym chwytom zagrać niemalże każdą piosenkę - poznasz kombinacje, które funkcjonują w muzyce, dzięki czemu odkryjesz, jak zagrać większość piosenek gdy tylko je usłyszysz. Prawie każda piosenka opiera się na tych zasadach, dzięki czemu od teraz, gra będzie prosta. Zamiast skupiać się na tym jakie grać chwyty, stworzysz sobie okazję by "dodać trochę smaczku" do piosenek i nieźle się przy tym bawić.

Jak wydobyć romantyczne, poruszające brzmienie z chwytów gitarowych - chcesz od muzyki czegoś więcej? Istnieje wiele chwytów, które sprawiają, że czujemy gęsią skórkę, gdy je słyszymy. Masz okazję poznać 10 chwytów, dzięki którym wydobędziesz z gitary najpiękniejsze brzmienia.

Jak grać ze słuchu - możesz myśleć, że masz zły słuch, że to dla Ciebie niemożliwe... ale czy pamiętasz powyższą historię - ja mam niedosłuch, a mogę zagrać każdą piosenkę ze słuchu. I tego chcę Cię nauczyć! Liczy się to, jak wytrenujesz swój słuch muzyczny! Gdy przerobisz tą lekcję i zapamiętasz poznane tu zasady, zaczniesz grać piosenki, słysząc tylko dźwięki.

Jak zmieniać tonację piosenki by łatwiej się śpiewało - nie potrafisz zaśpiewać swojej ulubionej piosenki, gdy samodzielnie grasz na gitarze, bo melodia jest w złej tonacji? Możesz to zmienić jeśli dowiesz sie jak robić tzw. transpozycja. Jeśli nie możesz zaśpiewać z oryginalnym zestawem chwytów, po prostu zmienisz  tonację i dobierzesz chwyty tak, by wygodnie Ci się śpiewało.

Power Chords - czasem gdy gramy na gitarze, szczególnie rockowe kawałki, nie potrzebujemy grać całego chwytu. Wystarczy, że zagramy kilka dźwięków, a piosenka będzie świetnie brzmiała. Dodatkowo uwolnisz się od chwytów barowych, a zagrasz tak jak gdyby było chwycone. Jeśli chcesz sobie ułatwić gitarowe życie, ta lekcja będzie dla Ciebie bardzo przydatna.

Nieznane akordy - jest wiele chwytów, których rzadko używamy, a są naprawdę przydatne. Już wiele razy okazało się, że akord, którego dotychczas nie znałem jest teraz jednym z tych, których teraz używam najczęściej.

W jakiej formie jest ten kurs?

Kurs składa się z materiałów video, które zostaną Ci udostępnione zaraz po zakupie. Możesz korzystać z nich kiedy chcesz, jeśli tylko masz dostęp do internetu. To nie jest abonament. Po zakupie otrzymasz dożywotni dostęp do materiałów. Możesz je też pobrać na swój komputer.

Gwarancja Satysfakcji

By zapewnić Cię, że oferujemy najlepszą wiedzę, otrzymujesz 30-sto dniową gwarancję satysfakcji. Co to oznacza?

Przez 30 dni od zakupu szkolenia masz prawo zwrócić go i otrzymać 100% poniesionych kosztów, jeśli uznasz, że wiedza, którą otrzymujesz nie satysfakcjonuje Cię.

Jestem przekonany, że to co otrzymasz pomoże Ci zostać wyśmienitym gitarzystą. Wierzę, że gdy wdrożysz całą wiedzę w życie Twoje umiejętności gry wystrzelą w górę jak rakieta. Dlatego właśnie otrzymujesz gwarancję.

Szkolenie tylko teraz dostępne dla Ciebie za jedyne:

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.