Czy chcesz poznać wszystkie
chwyty gitarowe?

Jak wiele znasz już chwytów? Chcesz poznać nowe? Interesują Cię nietypowe brzmienia, nowe melodie i ciekawe możliwości?

Jeżeli chcesz poznać wszystkie chwyty gitarowe jesteś w drobym miejscu, bo mogę Ci to umożliwić! Pewnie widzisz powyższy banner, który oferuje za darmo "Tabelę Chwytów GItarowych" oraz kurs o chwytach. 

To właśnie tam znajdziesz wszystkie chwyty gitarowe, których szukasz! Ponad 160 diagramów z najróżniejszymi możliwościami zagrania różnych chwytów. 

Co więcej - cała tabela została przygotowana tak, że chwyty z każdego dźwięku są podzielone na osobne strony. Jeśli interesują Cię nowe chwyty od dźwięku A - możesz wydrukować sobie całą stronę i mieć przy sobie ponad 15 różnych sposobów na zagranie akordów z dźwięku A. Tak też jest z każdym pozostałym dźwiękiem i zestawem chwytów!

Tak więc jeśli chcesz nauczyć się wszystkich chwytów gitarowych to jest dla Ciebie idealna szansa. Wykorzystaj ją najlepiej jak potrafisz!

Kliknij tutaj i pobierz tabelę, by nauczyć się wszystkich chwytów!

Jeśli...

  1. Chcesz dowiedzieć się jak zagrać prawie każdą piosenkę dzięki kilku
    prostym chwytom
  2. Chcesz poznać sposoby jak uniknąć barowych i wydobyć takie samo,
    a nawet przyjemniejsze brzmienie
  3. Chcesz nauczyć się grać ze słuchu...

© Copyright by Grzegorz Myszor, JakZagrac.pl ® 2016 All rights reserved. | Mapa strony

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.